Sale
Amba Products ATW-T24-BL Hardwired Timer Color Change Kit in Black
Low Stock, Please Call
4.8 out of 5
(45 customer reviews)
SKU: ATW-T24-BL
Categories: Bathroom, Bathroom Accessories, Towel Warmer
  • This is Color Change Kit Only
  • Hardwired Programmable Timer works with any hardwired heated towel rack
  • Allows user to set On/Off times each day
  • Faceplate NOT included
Specifications:
  • Wattage: 1800
  • AMPS: 15
  • Width: 1-3/4 Inch
  • Height: 3 Inch
  • Depth: 1-1/2 Inch
Related Products:
  • Hardwired Timer: ATW-T24
Color/Finish:
  1. Black
SKU: ATW-T24-BL ATWT24BL
Your Payment is 100% Secure
Share: Facebook Twitter Tumblr Linkedin
Description
Additional information
Reviews (45)
DIMENSIONS AND MEASUREMENTS
UPC 00078477496725
Unique color
Black
Brand
Amba Products
4.8
4.8 out of 5
Based on 45 reviews
36
9
0
0
45 reviews for Amba Products ATW-T24-BL Hardwired Timer Color Change Kit in Black
There are no reviews yet.
Login with your Social Account
Your email address will not be published. Required fields are marked
Related products
Abbey 48W x 22D Black Oak Single Bath Vanity, Carrara Marble Top, and Faucet Set
Quick View Show details
Bathroom, Bathroom Vanities
Lexora Abbey 48W x 22D Black Oak Single Bath Vanity, Carrara Marble Top, and Faucet Set
4.3 out of 5
Abbey 48W x 22D Black Oak Single Bath Vanity, Carrara Marble Top, Faucet Set, and 46Mirror
Quick View Show details
Bathroom, Bathroom Vanities
Lexora Abbey 48W x 22D Black Oak Single Bath Vanity, Carrara Marble Top, Faucet Set, and 46Mirror
4.6 out of 5
Abbey 48W x 22D Grey Oak Single Bath Vanity, Carrara Marble Top, and 46Mirror
Lexora Abbey 48W x 22D Grey Oak Single Bath Vanity, Carrara Marble Top, and 46Mirror
Rated 0 out of 5
Abbey 72W x 22D Grey Oak Double Bath Vanity and Carrara Marble Top
Lexora Abbey 72W x 22D Grey Oak Double Bath Vanity and Carrara Marble Top
4.5 out of 5
Abbey 48W x 22D Black Oak Single Bath Vanity and Carrara Marble Top
Lexora Abbey 48W x 22D Black Oak Single Bath Vanity and Carrara Marble Top
4.6 out of 5
Abbey 48W x 22D Brown Oak Single Bath Vanity and Carrara Marble Top
Lexora Abbey 48W x 22D Brown Oak Single Bath Vanity and Carrara Marble Top
4.9 out of 5
Abbey 48W x 22D Grey Oak Single Bath Vanity and Carrara Marble Top
Lexora Abbey 48W x 22D Grey Oak Single Bath Vanity and Carrara Marble Top
4.4 out of 5
Recently Viewed
CIVIVI Wyvern Flipper Knife FRN Handle (3.45" D2 Blade) C902F
Folding Pocket Knives
4.2 out of 5
WEKNIFE OSS Fixed Blade Neck Knife With Kydex Sheath (2.22" CPM 20CV Blade) 2017E
Fixed Blade Knives
4.5 out of 5
Amba Products ATW-T24 Amba 24 ...
Amba Products RSH Radiant 24 W...